VLetenky

Sint Maarten s Delta Air Lines za 488 EUR

Philipsburg
Legendárna Maho Beach so strojom Airbus A340 Air France (foto: Takashi Ota/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen leteckí entuziasti majú šancu vyraziť na výlet za spottingom na svetoznámu Maho Beach na karibskom súostroví Svätý Martin (s možnosťou krátkej návštevy New Yorku) so spoločnosťou Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými aerolinkami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten sú v predaji za 488 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 27.09.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Svätý Martin môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 9. októbra s návratom zo Sint Maarten (SXM) dňa 24. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Sint Maarten za 488 EUR (09.10.-24.10.2016)

Sint Maarten

Atraktívny Svätý Martin Vás čaká v príťažlivom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (situovanou severným smerom od neho) a tak trochu “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (položeným smerom na juh). Tento obľúbený tropický ostrov sa delí na dve časti – severná, francúzska partia sa nazýva Saint Martin, zatiaľ čo juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre fanúšikov leteckého sveta

V tomto prekrásnom kúte Karibiku si prídu na svoje predovšetkým vášniví milovníci letectva – fenomenálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa zaraďuje k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom počas zhruba 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen nádherné karibské pláže

Ukrátení však istotne v žiadnom prípade neostanú samozrejme ani priaznivci pôvabných piesočnatých pláží Karibského mora, príjemných vodných športov, pohodového plážového leňošenia či odhaľovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Celý úžasný Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) natrafíte vo francúzskej “polke” ostrova.

0