VLetenky

Sint Maarten s Air Canada od 484 EUR

Maho Beach
Sint Maarten – raj “spotterov” alias legendárna Maho Beach (foto: neufal54/Pixabay/CC0)

Cestu na karibské súostrovie Svätý Martin máte šancu uskutočniť vďaka leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten kúpite za 484 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.09.-16.12.2020 a 01.01.-31.03.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. januára s návratom z holandského Sint Maarten (SXM) dňa 3. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Sint Maarten za 484 EUR (19.01.-03.02.2021)

PRG-SXM
Praha, Česko – Sint Maarten, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Sint Maarten

Atraktívny Svätý Martin Vás očakáva v pôvabnom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (položenou severným smerom od neho) a tak trošku “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (situovaným smerom na juh). Tento populárny tropický ostrov sa delí na dve časti – severná, francúzska partia sa nazýva Saint Martin, kým juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre priaznivcov leteckého sveta

V tomto nádhernom kúte Karibiku si prídu na svoje hlavne vášniví milovníci letectva – geniálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa radí k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom v rámci približne 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen prekrásne karibské pláže

Ukrátení však určite v žiadnom prípade nezostanú samozrejme ani fanúšikovia príťažlivých piesočnatých pláží Karibského mora, pohodových vodných športov, príjemného plážového leňošenia či odhaľovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta farebných koralov. Celý skvelý Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) natrafíte vo francúzskej “polovici” ostrova.

0

Add a Comment