VLetenky

Sint Maarten s Air Canada od 481 EUR

Maho Beach
Sint Maarten – raj spotterov alias svetoznáma Maho Beach (foto: ToddonFlickr/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen leteckí entuziasti majú príležitosť podniknúť (v rámci hlavnej sezóny) cestu za spottingom na preslávenej Maho Beach na karibskom Svätom Martine (s možnosťou prehliadky Toronta) so spoločnosťou Air Canada (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandský Sint Maarten sa dajú kúpiť za 481 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 09.02.-30.06. a 21.08.-16.12.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára a marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. februára s návratom z holandského Sint Maarten (SXM) dňa 13. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Sint Maarten za 481 EUR (26.02.-13.03.2019)

VIE-SXM
Viedeň, Rakúsko – Sint Maarten, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Sint Maarten

Atraktívny Svätý Martin Vás čaká v príťažlivom karibskom súostroví Malé Antily medzi Anguillou (situovanou severným smerom od neho) a tak trochu “megalomanským” Saint Barthélemy alias St. Barths (položeným smerom na juh). Tento obľúbený tropický ostrov sa rozdeľuje na dve partie – severná, francúzska časť sa nazýva Saint Martin, kým juh zaberá samotný holandský Sint Maarten.

Raj pre fanúšikov leteckého sveta

V tomto prekrásnom kúte Karibiku si prídu na svoje najmä vášniví milovníci letectva – fenomenálnu spotterskú Maho Beach nájdete vo veľmi tesnej blízkosti miestneho medzinárodného letiska Princess Juliana Intl Airport (SXM). Vzletová a pristávacia dráha na letisku Gustáva III. (SBH) na neďalekom “St. Barths” s dĺžkou 650 m sa zaraďuje k najkratším na svete, čo sa týka pravidelnej leteckej dopravy (presvedčte sa o tom počas zhruba 15 minút trvajúceho letu z SXM).

Nielen nádherné karibské pláže

Ukrátení však istotne v žiadnom prípade neostanú samozrejme ani priaznivci pôvabných piesočnatých pláží Karibského mora, príjemných vodných športov, pohodového plážového leňošenia či objavovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta farebných koralov. Celý úžasný Svätý Martin si vychutnáte ako na dlani z jeho najvyššieho bodu Pic du Paradis (424 m), na ktorý (ako napovedá samotný názov) naďabíte vo francúzskej “polovici” ostrova.

0