VLetenky

Sicílsky ostrov Lampedusa s Vueling od 149 EUR

Cala Guitgia
Stredomorská Lampedusa v podobe oblasti Cala Guitgia (foto: tommysparma/Flickr/CC BY 2.0)

Cestu na subtropické súostrovie Lampedusa máte šancu zrealizovať vďaka ponuke leteniek od Vueling, dcérskej spoločnosti španielskej aerolínie Iberia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhotaliansky ostrov Lampedusa sa predávajú za 149 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas apríla a októbra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. apríla s návratom z talianskej Lampedusy (LMP) dňa 10. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lampedusa za 149 EUR (02.04.-10.04.2019)

VIE-LMP
Viedeň, Rakúsko – Lampedusa, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lampedusa

Taliansky ostrov Lampedusa, geograficky súčasť ostrovnej reťaze Isole Pelagie, administratívne patrí do juhosicílskej provincie Agrigento. Radí sa k populárnym cestovateľským cieľom nielen medzi domácimi turistami. Čaká Vás zhruba na polceste medzi súostrovím Malta a severoafrickým pobrežím, resp. tuniskou pevninou. Nenechajte si ujsť prekrásnu Spiaggia dei Conigli (alias “Rabbit Beach”) s jemným bielym pieskom, najlepšiu pláž sveta roku 2013 podľa portálu Trip Advisor.

0