VLetenky

Sicílsky ostrov Lampedusa s Vueling od 117 EUR

Spiaggia dei Conigli
Rabbit Beach, naj pláž sveta 2013 podľa Trip Advisor (foto: Giuseppe Palumbo/Wikimedia Commons/CC0)

Výlet na stredomorské súostrovie Lampedusa máte príležitosť uskutočniť pri využití ponuky leteniek od Vueling, dcérskej spoločnosti španielskej aerolinky Iberia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na juhotaliansky ostrov Lampedusa sú v predaji za 117 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. októbra s návratom z talianskej Lampedusy (LMP) dňa 17. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lampedusa za 117 EUR (10.10.-17.10.2018)

VIE-LMP
Viedeň, Rakúsko – Lampedusa, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lampedusa

Taliansky ostrov Lampedusa, geograficky súčasť ostrovnej reťaze Isole Pelagie, administratívne patrí do juhosicílskej provincie Agrigento. Zaraďuje sa k obľúbeným cestovateľským cieľom nielen medzi domácimi turistami. Očakáva Vás približne na polceste medzi súostrovím Malta a severoafrickým pobrežím, resp. tuniskou pevninou. Nenechajte si ujsť nádhernú Spiaggia dei Conigli (alias “Rabbit Beach”) s jemným bielym pieskom, najlepšiu pláž sveta roku 2013 podľa portálu Trip Advisor.

0