VLetenky

Shetlandy s British Airways od 203 EUR

Shetland Islands
Ostrovček Noss Island pri pohľade z ostrova Bressay (foto: Vicky Brock/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Prázdninovú cestu na severoškótske súostrovie Shetlandy máte šancu uskutočniť s leteckou spoločnosťou British Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do shetlandského hlavného mesta Lerwick (do Sumburgh) sa dajú kúpiť za 203 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od februára do októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu lebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Shetlandy môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. augusta s návratom zo škótskeho mesta Lerwick (LSI) dňa 15. augusta 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Lerwick (Sumburgh) za 203 EUR (08.08.-15.08.2018)

Shetlandy

Britské subarktické súostrovie Shetlandy (v angličtine Shetland Islands alebo skrátene Shetland), administratívno-politicky spadá pod správu Škótska. Očakáva Vás v geografickom trojuholníku medzi severom škótskej pevniny (ležiacej cca 170 km na juhozápad), juhozápadným Nórskom (okolo 300 km smerom na západ) a Faerskými ostrovmi (asi 280 km na severozápad).

Viedeň - Lerwick

0