VLetenky

Seychely s Turkish Airlines od 530 EUR

La Digue
Plážové scenérie na juhovýchode ostrova La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na obdivuhodné súostrovie Seychely v excelentnom Indickom oceáne možno vyraziť (aj počas “zimných sviatkov”) s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na nesmierne fotogenické Seychely (Mahé Island) sa dajú kúpiť za 530 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (v rámci nového spojenia aerolinky) určujú odlety v období od 30. októbra do 20. decembra 2016, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu novembra a decembra 2016 (vrátane “predvianočných” odletov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 20. decembra 2016 s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 2. januára 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 530 EUR (20.12.2016-02.01.2017)
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 571 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 15154 CZK (rezervácia v ČJ)

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km na severovýchod od Madagaskaru a zhruba 1600 km východne od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia sa radia seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0