VLetenky

Seychely s Etihad Airways od 552 EUR

La Digue
Tropický ostrovček Grande Sœur severne od La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na obdivuhodné súostrovie Seychely v excelentnom Indickom oceáne možno využiť aj ponuku leteckej spoločnosti Etihad Airways (v spolupráci s partnerským aerolíniami) s odletom z Budapešti.

Spiatočné letenky na neuveriteľne fotogenické Seychely (Mahé Island) sa dajú kúpiť za 552 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 7. septembra 2015 do 30. júna 2016 (s výnimkou blackoutu 14.12.2015.-11.01.2016 a 18.03.-31.03.2016), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j.v čase od septembra 2015 do júna 2016).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 15. septembra s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 28. septembra 2015 (resp. v okolitých dňoch).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 552 EUR (15.09.-28.09.2015)
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 581 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 591 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 15820 CZK (rezervácia v ČJ)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km na severovýchod od Madagaskaru a približne 1600 km východne od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa deia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Čarokrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia sa zaraďujú seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

2

Comments

 1. Karel  september 7, 2015

  Dá se i z Vídně ze 528 euro 😉

  • Admin  september 7, 2015

   Dobrý deň,

   vďaka za tip 🙂

   Pokiaľ máte na mysli spiatočné letenky z Viedne (VIE) na Seychely (SEZ) s leteckou spoločnosťou Air Serbia (JU), o tomto tarife sme informovali 12.08.2015 v príspevku https://www.vletenky.com/seychely-s-air-serbia-od-550-eur.

   Ak ste skôr mysleli tarif leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines (ET) na rovnakej trase, táto ponuka sa kontinuálne vyskytuje prakticky viac ako rok (v rovnakej cenovej hladine) od spustenia letov aerolínie na viedenské letisko, kedy sme o nej informovali prvý krát v príspevku z 24.03.2014 https://www.vletenky.com/seychely-s-ethiopian-airlines-od-588-eur (a preto ju nepovažujeme za žiadnu “novinku”, ani nemáme potrebu ju nejakým spôsobom “neustále” “reinkarnovať”) 🙂

   Bohužiaľ sa často stretávame u našich cestovateľov s istou nedôverou voči africkým aerolíniám vo všeobecnosti a nielen z tohto dôvodu považujeme za potrebné informovať i o alternatívnych ponukách (na rovnakých trasách) za podobnú či merne vyššiu sumu (a routingy cez SAE na Seychely s Etihad Airways a spol. naopak vo všeobecnosti potešia možnosťou stop overu napr. v Abu Dhabí).

   V drvivej väčšine prípadov sa jedná o konečné ceny leteniek pri platbe najpoužívanejšími či najbežnejšími (debetnými/embosovanými) platobnými kartami na území Slovenska alebo Českej republiky (aj pri opakovanom nákupe 🙂 ).