VLetenky

Seychely s Etihad Airways od 521 EUR

La Digue
Petite Anse na juhovýchode ostrova La Digue (foto: Didier Baertschiger/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na súostrovie Seychely v obdivuhodnom Indickom oceáne možno využiť i ponuku leteckej spoločnosti Etihad Airways (v spolupráci s partnerským aerolinkami) s odletom z Budapešti.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na nesmierne fotogenické Seychely (Mahé Island) kúpite za 164100 HUF (alebo v prepočte cca 521 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “JUNE40” umožňujúceho zľavu 40% z “base fare” (v tomto prípade zo základnej ceny 195300 HUF / asi 620 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 20. mája.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky v kombinácii s aplikovaným promokódom určujú odlety v období od 5. júna do 20. júna 2016 (s ukončením ciest do 3. júla 2016), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu vyplývajúcu z podmienok kupónu a predaj do 20. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

(Zľavový kupón “JUNE40” sa zadáva na začiatku rezervačného procesu po zadaní trasy /t.j. BUD-SEZ/ a termínu do políčka “Promotion Code” v spodnej časti rezervačného formulára.)

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. od začiatku júna do konca júna 2016).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 8. júna s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 22. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Mahé Island (Seychely) za 164100 HUF (08.06.-22.06.2016 s promokódom / 195300 HUF pred zľavou – manuálne zadanie)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km na severovýchod od Madagaskaru a zhruba 1600 km východne od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0