VLetenky

Seychely s Ethiopian Airlines od 421 EUR

Seychelles Beach
Charakteristická idylická atmosféra Indického oceánu na Seycheloch (foto: owLabz/Pixabay/CC0)

Tropické súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte príležitosť navštíviť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (ostrov Mahé Island) sa predávajú za 421 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. apríla do 10. júna 2018, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. marca (do aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom od konca apríla do polovice júna 2018).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 24. apríla s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 9. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 421 EUR (24.04.-09.05.2018)

VIE-SEZ
Viedeň – Mahé Island (mapa: OpenStreetMap.org a jeho prispievatelia/CC BY-SA 2.0/ODbL 1.0)

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0