VLetenky

Seychely s Ethiopian Airlines od 397 EUR

La Digue
Anse Marron na najjužnejšom výbežku ostrova La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na obdivuhodné súostrovie Seychely v grandióznom Indickom oceáne máte možnosť využiť (aj počas Vianoc) zaujímavý tarif spoločnosti Ethiopian Airlines (v spolupráci s partnermi) s odletom z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na nesmierne fotogenické Seychely (Mahé Island) kúpite za 397 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. septembra do 15. decembra 2016, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom od začiatku decembra do polovice decembra 2016).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Seychely môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 11. decembra s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 27. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 397 EUR (11.12.-27.12.2016)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Čarokrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavné vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0