VLetenky

Seychely s Condor Airlines od 540 EUR

Seychelles
Scenérie Indického oceánu v podobe fotogenických Seychelov (foto: Samet Kilic/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na tropické súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte šancu využiť i ponuku leteckej spoločnosti Condor (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) s odletom z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (Victoria/Mahé Island) sa dajú kúpiť za 540 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu novembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 7. novembra s návratom z Mahé Island (SEZ) o 8 dní neskôr, t.j. dňa 15. novembra 2017 (za 540 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 12. decembra s návratom z Mahé Island (SEZ) o 15 dní neskôr, t.j. dňa 27. decembra 2017 (za 590 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 540 EUR (07.11.-15.11.2017)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 590 EUR (12.12.-27.12.2017)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Čarokrásne pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia sa radia seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0