VLetenky

Seychely s Condor Airlines od 520 EUR

Seychelles
Anse Source d’Argent na juhozápade ostrova La Digue (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Na tropické súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte príležitosť využiť aj ponuku leteckej spoločnosti Condor (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) s odletom z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (Victoria/Mahé Island) kúpite za 520 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v novembri/decembri 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 5. decembra s návratom z Mahé Island (SEZ) o 8 dní neskôr, t.j. dňa 13. decembra 2017 (za 520 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 28. novembra s návratom z Mahé Island (SEZ) o 15 dní neskôr, t.j. dňa 13. decembra 2017 (za 550 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 520 EUR (05.12.-13.12.2017)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 550 EUR (28.11.-13.12.2017)

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvoria 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia sa zaraďujú seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0