VLetenky

Seychely s Condor Airlines od 470 EUR

Seychelles
Scenérie Indického oceánu v podobe tropických Seychelov (foto: BeHappYoga/Pixabay/CC0)

Na obdivuhodné súostrovie Seychely v grandióznom Indickom oceáne máte šancu využiť aj (last minute) ponuku leteckej spoločnosti Condor (v spolupráci s partnermi) s odletom z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (Mahé Island) sú k dispozícii za 470 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla (PRG) dňa 28. februára s návratom z Mahé Island (SEZ) o 8 (15) dní neskôr, t.j. dňa 8. (15.) marca 2017 (last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 470 EUR (28.02.-08.03.2017 / 28.02.-15.03.2017)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia sa zaraďujú seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0