VLetenky

Seychely s British Airways od 507 EUR

Beau Vallon Beach
Beau Vallon Beach (Mahé Island) pri miestnej metropole Victoria (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Tropické súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte možnosť navštíviť (aj v priebehu letných prázdnin) s tarifom spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (ostrov Mahé Island) sa dajú kúpiť za 507 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.05.-30.06. a 22.08.-13.10.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 29. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. augusta s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 6. septembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 507 EUR (22.08.-06.09.2018)

VIE-SEZ
Viedeň, Rakúsko – Mahé Island, Seychely (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvoria 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Prekrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0