VLetenky

Seychely s Austrian Airlines od 636 EUR

Praslin
Ostrov Praslin, Anse Volbert (foto: Alquiler de Coches/www.ReservasdeCoches.com /Flickr/CC BY 2.0)

Sezónne letecké spojenie na seychelský Mahé Island pod taktovkou leteckej spoločnosti Austrian Airlines (Star Alliance) máte šancu využiť (i cez “zimné sviatky”) aj pri odlete z Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na seychelský Mahé Island (Victoria) sú v predaji za 636 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu pri aplikácii promokódu “CM2017” do 27.11 2017 (oprávňujúceho na zľavu 10% – v tomto prípade zo základnej ceny 706 EUR).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (v kombinácii s podmienkami zľavového kupónu) stanovujú odlety v období od 27. novembra 2017 do 21. marca 2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. v zimnom letovom poriadku).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 13. decembra s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 28. decembra 2017.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť zo slovenských Košíc (KSC) dňa 17. januára s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 1. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Košice – Mahé Island (Seychely) za 636 EUR (13.12.-28.12.2017 / s promokódom “CM2017”)
Košice – Mahé Island (Seychely) za 636 EUR (17.01.-01.02.2018 / s promokódom “CM2017”)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Prekrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú najmä vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0