VLetenky

Seychely s Austrian Airlines od 620 EUR

La Digue
Idylické scenérie Indického oceánu v podobe tropického ostrova La Digue (foto: xoracio/Pixabay/CC0)

Priame (sezónne) letecké spojenie na trase z Viedne na seychelský Mahé Island na palube Austrian Airlines (Star Alliance) majú príležitosť využiť (aj cez “zimné sviatky”) najmä náročnejší cestovatelia.

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety na seychelský Mahé Island (Victoria) sa predávajú za 620 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (priamych letov) určujú odlety v období od 15. novembra 2017 do 21. marca 2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť (priamych) letov za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. v zimnom letovom poriadku).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. januára s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 1. februára 2018 (priamy let).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky (za 637 EUR) môže byť z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. decembra s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 28. decembra 2017 (priamy let).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 620 EUR (17.01.-01.02.2018 / priamy let)
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 637 EUR (13.12.-28.12.2017 / priamy let)

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú hlavne vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0