VLetenky

Seychely s Austrian Airlines od 614 EUR

La Digue
Pláž Anse Source d’Argent na juhozápade ostrova La Digue (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Na elegantné súostrovie Seychely v šarmantnom Indickom oceáne máte príležitosť využiť (aj vo vianočnom období) ponuku leteckej spoločnosti Austrian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (Mahé Island) sa dajú kúpiť za 16013 CZK (alebo v prepočte cca 614 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 25. októbra 2017 do 4. apríla 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od konca novembra polovice decembra 2017 a od začiatku januára do konca marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 13. decembra s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 28. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 16013 CZK (13.12.-28.12.2017)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0