VLetenky

Seychely s Alitaliou v business class od 706 EUR

Grande Sœur
Tropický ostrov Grande Sœur severne od La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na šarmantné Seychely v elegantnom Indickom oceáne možno využiť zaujímavý tarif spoločnosti Alitalia v biznis triede partnerských Etihad Airways, Air Seychelles a Air France (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (Mahé Island) v business class sú v predaji za 706 EUR s odletom z nemeckého Dussledorfu a návratom do talianskej Florencie.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty do konca letného letového poriadku (z toho vyplývajúcu max. dobu pobytu) a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca februára do konca októbra 2017 (vrátane obdobia letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Düsseldorfu (DUS) dňa 1. marca s návratom z Mahé Island (SEZ) do Florencie (FLR) dňa 15. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Düsseldorf – Mahé Island – Florencia za 706 EUR (01.03.-15.03.2017 / biznis trieda)
Düsseldorf – Mahé Island – Florencia za 706 EUR (05.07.-19.07.2017 / biznis trieda)

Düsseldorf – Mahé Island – Florencia za 561 EUR (01.03.-15.03.2017 / biz AZ+EY+QR a eco AZ: DUS-MIL a ROM-FLR)

Doprava po Európe

Letecký prískok do Nemecka

Na letecké priblíženie do Düsseldorfu máte príležitosť využiť letecké spojenia Eurowings (z Viedne, z Budapešti, z Prahy, z Katovíc/z Krakova). Padnúť vhod by mohli aj linky spoločnosti Wizz Air do neďalekého Dortmundu (z Budapešti a z Katovíc).

Positioning flights z Talianska

Na nízkonákladový prískok z Toskánska (z okolia Florencie) máte šancu využiť lety z blízkej Pisy v podaní spoločností Ryanair (do Budapešti alebo do Krakova), resp. Eurowings (do Viedne). Ďalšou alternatívou môžu byť priame lety z Bologne (Emilia-Romagna) s Wizz Air (do Budapešti alebo do Katovíc) či s Ryanair (do Krakova).

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

2

Comments

  1. Alena  december 10, 2016

    A jéjé, ono to jde i opačně 😮 Pořád hledám nějakú ameriku nebo asii, ale už asi pozdě…