VLetenky

Seychely s Air Seychelles od 527 EUR

Anse Royale
Scenérie Anse Royale na juhovýchode Mahé Island (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na grandiózne súostrovie Seychely v čarokrásnom Indickom oceáne máte šancu využiť (aj počas Vianoc) i ponuku leteckej spoločnosti Air Seychelles (v spolupráci s partnermi) s odletom z Viedne.

Spiatočné letenky na nesmierne fotogenické Seychely (Mahé Island) sa predávajú za 527 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 13. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve v čase od novembra 2015 do septembra 2016 (vrátane obdobia letných prázdnin).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 22. decembra s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 30. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 527 EUR (22.12.-30.12.2015)
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 550 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 552 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 14675 CZK (rezervácia v ČJ)

Seychely

Prekrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia sa radia seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0