VLetenky

Seychely s Air Seychelles od 526 EUR

Anse Cocos
Grandiózna pláž Anse Cocos na juhovýchode ostrova La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Na obdivuhodné súostrovie Seychely v nádhernom Indickom oceáne možno využiť i ponuku leteckej spoločnosti Air Seychelles (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) s odletom z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na nesmierne fotogenické Seychely (Mahé Island) sa dajú kúpiť za 526 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-30.11.2016 a 16.01.-30.03.2017, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 12. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku septembra do konca októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 7. septembra s návratom z Mahé Island (SEZ) dňa 20. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 526 EUR (07.09.-20.09.2016)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a približne 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Prekrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným pozoruhodnostiam súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0