VLetenky

Seychely s Air Seychelles od 311 EUR

Seychely
Seychely Vás “dostanú” nielen priezračnou vodou Indického oceánu (foto: rachel_thecat/Flickr)

Odhaliť prírodné bohatstvo prekrásneho tropického súostrovia Seychely máte šancu aj zásluhou opäť dostupného zaujímavého tarifu Air Seychelles (v spolupráci s “materskými” Etihad Airways).

Spiatočné letenky na východoafrické Seychely sa predávajú za 311 EUR s odletom z Milána a návratom do Paríža. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 31. marca 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej a o niečo vyššej cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) v čase od (konca) novembra 2014 do (začiatku) februára 2015.

Ako príklad rezervácie letenky na Seychely nech poslúži odlet z Milána (MXP) dňa 11. decembra s návratom z Mahé Island (SEZ) do Paríža (PAR) dňa 26. decembra 2014.

Rezervácia letenky:
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 311 EUR (11.12.-26.12.2014)
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 315 EUR (rezervácia v NJ)
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 316 EUR (rezervácia v SJ)
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 8807 CZK (rezervácia v ČJ)

Doprava po Európe

Positioning flights do Milána

Nízkonákladové spojenie nášho regiónu s Milánom zaisťujú najmä ultra LCC Ryanair a Wizz Air – z letísk v Bratislave, v Budapešti, v Katoviciach, v Krakove a v Prahe. S Ryanair-om na letisko Miláno-Bergamo doputujete z Bratislavy, z maďarskej Budapešti a z poľského Krakova.

Priamo na najväčší milánsky letecký prístav Milan-Malpensa Airport docestujete s Wizz Air-om z Budapešti. Vzhľadom na dostatočne silnú konkurenciu existujú zvyčajne najlepšie frekvencie leteckých spojení (aj najnižšie ceny leteniek) z maďarskej Budapešti (väčšinu dní v týždni dva spoje denne). Ďalšou existujúcou alternatívou sú Easy Jet a Air One z Prahy.

Positioning flights z/do Paríža

Do francúzskeho hlavného mesta letecky low costovo docestujete Ryanair-om na letisko Paríž-Beauvais (BVA) z Budapešti, z Krakova alebo z Bratislavy. Pre cestovateľov zo severného Slovenska poslúži takisto ako výhodná varianta Wizz Air z Katovíc (do toho istého leteckého prístavu).

Ako ďalšie varianty prichádzajú do úvahy letecké spojenia priamo na najväčšie parížske letisko Paríž-Charles de Gaulle (CDG), t.j. Easy Jet z Budapešti (a z Krakova) alebo prípadne Niki/Air Berlin z Viedne. Na Paríž-Orly (ORY) doputujete s Transaviou z Budapešti a z Prahy.

0