VLetenky

Seychely s Air Seychelles od 304 EUR

St. François Atoll
Skvelý St. François Atoll so St. François Island v Alphonse Group (foto: Acp/Wikimedia Commons)

Objaviť prírodné poklady nádherného tropického súostrovia Seychely v Indickom oceáne máte príležitosť vďaka zaujímavého tarifu Air Seychelles (v spolupráci s “materskými” Etihad Airways).

Spiatočné letenky na východoafrické Seychely sa predávajú za 304 EUR s odletom z Milána a návratom do Paríža. Tarifné podmienky určujú odlety do 31. marca 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) v čase od (polovice) novembra 2014 do (polky) marca 2015.

Ako príklad rezervácie letenky na Seychely nech poslúži odlet z Milána (MXP) dňa 10. marca s návratom z Mahé Island (SEZ) do Paríža (PAR) dňa 27. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 304 EUR (10.03.-27.03.2015)
Miláno – Mahé Island (Seychely) – Paríž za 304 EUR (10.03.-27.03.2015)

Doprava po Európe

Positioning flights do Milána

Nízkonákladové spojenie našich končín s Milánom zabezpečujú hlavne ultra LCC Ryanair a Wizz Air – z letísk v Bratislave, v Budapešti, v Katoviciach, v Krakove a v Prahe. S Ryanair-om na letisko Miláno-Bergamo docestujete z Bratislavy, z maďarskej Budapešti a z poľského Krakova.

Priamo na najväčší milánsky letecký prístav Milan-Malpensa Airport doputujete s Wizz Air-om z Budapešti. Vzhľadom na dostatočne silnú konkurenciu existujú obyčajne najlepšie frekvencie leteckých spojení (aj najnižšie ceny leteniek) z maďarskej Budapešti (väčšinu dní v týždni dva spoje denne). Ďalšou existujúcou variantou sú Easy Jet a Air One z Prahy.

Positioning flights z/do Paríža

Do francúzskeho hlavného mesta letecky nízkonákladovo doputujete Ryanair-om na letisko Paríž-Beauvais (BVA) z Budapešti, z Krakova alebo z Bratislavy. Pre cestovateľov zo severného Slovenska poslúži taktiež ako vhodná varianta Wizz Air z Katovíc (do rovnakého leteckého prístavu).

Ako ďalšie alternatívy prichádzajú do úvahy letecké spojenia priamo na najväčšie parížske letisko Paríž-Charles de Gaulle (CDG), t.j. Easy Jet z Budapešti (a z Krakova) alebo prípadne Niki/Air Berlin z Viedne. Na Paríž-Orly (ORY) docestujete s Transaviou z Budapešti a z Prahy.

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely majú status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestierajú sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K atraktívnym “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni priaznivci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani priaznivci fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia sa zaraďujú seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0