VLetenky

Seychely s Air France od 602 EUR

Anse Source d'Argent
Tropická pláž Anse Source d’Argent na ostrove La Digue (foto: victoria white2010/Flickr/CC BY 2.0)

Objaviť bohaté prírodné poklady excelentných Seychelov v obdivuhodnom Indickom oceáne (aj v najmenej daždivom miestnom období) máte šancu pri využití tarifu Air France v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) a Etihad Airways (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na Seychely kúpite za 602 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety (od 15. januára) do 30. júna 2015 (s ukončením ciest do 01.08.2015), min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu 3 mesiace a predaj do 10. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) počas druhého štvrťroku 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. júna s návratom z seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 27. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 602 EUR (09.06.-27.06.2015)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 616 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 618 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 621 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 630 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 17515 CZK (rezervácia v ČJ)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K atraktívnym “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným unikátom súostrovia sa radia seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0