VLetenky

Seychely s Air France od 584 EUR

Anse Source d’Argent
Seychelský ostrov La Digue v podobe Grande Anse (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Tropické súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte možnosť navštíviť v rámci ponuky spoločnosti Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Seychely (ostrov Mahé Island) sa dajú kúpiť za 584 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 21.05.-27.06., 08.08.-15.12. a 29.12.2022-31.03.2023, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 24. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra do novembra 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 27. augusta s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 11. septembra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 584 EUR (27.08.-11.09.2022)

VIE-SEZ
Viedeň, Rakúsko – Mahé Island, Seychely (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely majú status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestierajú sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Čarokrásne pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nezostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0