VLetenky

Seychely s Air France od 579 EUR

Grande Anse
Tropická pláž Grand Anse na juhu ostrova La Digue (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Odhaliť prírodné bohatstvo obdivuhodných Seychelov (aj v najmenej daždivom miestnom období) možno pri využití tarifu Air France v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) a Etihad Airways (s odletom zo stovežatej Prahy).

Spiatočné letenky na Seychely v excelentnom Indickom oceáne máte príležitosť kúpiť za 579 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 28.03.-30.06. a 01.09.-30.11.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. februára. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Seychely môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. júna s návratom z seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 26. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Mahé Island (Seychely) za 579 EUR (09.06.-26.06.2015)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 582 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 584 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 591 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Mahé Island (Seychely) za 16407 CZK (rezervácia v ČJ)

Seychely

Nádherné “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozkladá sa v Indickom oceáne, zhruba 1000 km na severovýchod od Madagaskaru a približne 1600 km východne od pobrežia vlastného čierneho kontinentu. K pútavým “okolitým” ostrovom sa zaraďujú Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – pôvabné mesto Victoria, Vás očakáva na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Skvelé seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa delia na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands tvorí 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands vytvárajú atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

čarokrásne pláže Indického oceánu a fascinujúca živočíšna ríša

Okúzlení budú hlavne vášniví milovníci majestátnych pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným unikátom súostrovia sa zaraďujú seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0