VLetenky

Seychely s Air Berlin od 539 EUR

Aldabra
Seychelské Outer Islands v podobe Aldabra Atoll (foto: Simisa/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Prázdninovú cestu na elegantné súostrovie Seychely v Indickom oceáne máte možnosť podniknúť pri využití ponuky spoločnosti Air Berlin (z leteckej aliancie Oneworld) s odletom z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na seychelský Mahé Island (Victoria) sú v predaji za 539 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 8. septembra 2017, min. dobu pobytu 1 deň, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku augusta do konca septembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Seychely nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. augusta s návratom zo seychelského Mahé Island (SEZ) dňa 13. augusta 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 539 EUR (04.08.-13.08.2017)
Viedeň – Mahé Island (Seychely) za 539 EUR (28.08.-03.09.2017)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však neostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0