VLetenky

Seychelský ostrov Praslin s Turkish Airlines od 618 EUR

La Digue
Anse Source d’Argent na ostrove La Digue (foto: Svein-Magne Tunli/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na elegantný seychelský Praslin Island v Indickom oceáne možno využiť zaujímavý tarif spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (v spolupráci s miestnymi partnermi) s odletom z Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na seychelský tropický ostrov Praslin sa dajú kúpiť za 618 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do polovice júna a od začiatku augusta do polovice októbra 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Košíc (KSC) dňa 3. marca s návratom zo seychelského ostrova Praslin Island (PRI) dňa 12. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Košice – Praslin Island (Seychely) za 618 EUR (03.03.-12.03.2017)
Budapešť – Praslin Island (Seychely) za 632 EUR (03.03.-12.03.2017)

Paríž – Praslin Island (Seychely) za 411 EUR (03.03.-12.03.2017)
Londýn – Praslin Island (Seychely) za 471 EUR (03.03.-12.03.2017)
Moskva – Praslin Island (Seychely) za 351 EUR (03.03.-12.03.2017)

Seychely

Čarokrásne “východoafrické” súostrovie Seychely má status najmenej ľudnatého štátu Afriky (okolo 86 tisíc obyvateľov). Rozprestiera sa v Indickom oceáne, približne 1000 km severovýchodne od Madagaskaru a zhruba 1600 km na východ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu. K lákavým “okolitým” ostrovom sa radia Zanzibar (Tanzánia), Komorské ostrovy, francúzske územia Mayotte a Réunion, Maurícius, British Indian Ocean Territory a Maledivy. Metropola krajiny – príťažlivé mesto Victoria, Vás čaká na Mahé Island, najrozľahlejšom zo Seychelských ostrovov.

Úžasné seychelské Vonkajšie a Vnútorné ostrovy

Samotné Seychely sa rozdeľujú na dve menšie súostrovia – Inner Islands a Outer Islands. Inner Islands vytvára 40 žulových ostrovov rozčlenených do niekoľkých hlavných skupín – Mahé, Praslin, Silhouette, La Digue a dva koralové ostrovčeky v rámci Inner Corallines (Bird Island a Denis Island). Outer Islands tvoria atoly Southern Coral Group, Amirante, Alphonse, Farquhar a Aldabra.

Nádherné pláže Indického oceánu a fantastická živočíšna ríša

Očarení budú najmä vášniví milovníci impozantných pláží s bielym pieskom, aktívni milovníci vodných športov či odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta. Sklamaní však nzeostanú ani entuziasti v oblasti fauny – k svetovým prírodovedným špecialitám súostrovia patria seychelské obrovské korytnačky a mnohopočetné vtáčie kolónie (Aldabra, Aride Island, Bird Island).

0