VLetenky

Severný Peloponéz s Austrian Airlines za 99 EUR

Korintský prieplav
Korintský prieplav, oddeľujúci Peloponéz od zvyšku gréckej pevniny (foto: albertux/Pixabay/CC0)

Na sever Peloponézskeho polostrova máte možnosť zamieriť (aj v období letných prázdnin) v rámci ponuky charterových leteniek na palube Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame charterové) lety na severný Peloponéz (do Patras-Araxos) sa predávajú za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od polovice júna do konca júla 2019 (s variabilnou dĺžkou pobytu 7, 14, 21 dní, atď.).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na severný Peloponéz nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 14. júla (nedeľa) a návratom z Patras-Araxos (GPA) o 7 dní neskôr t.j. dňa 21. júla 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Patras (Araxos) za 99 EUR (14.07.-21.07.2018 / nedeľa – nedeľa)
Pozn.: Priamy (charterový) let s odbavenou batožinou

VIE-GPA
Viedeň, Rakúsko – Patras/Araxos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Severný Peloponéz

Lákavý 200-tisícový Patras má status administratívneho a kultúrneho centra západogréckeho kraja Achaea (a tretieho najľudnatejšieho sídla Grécka). Môže byť vcelku výhodným východiskovým bodom nielen na cesty po západnom Grécku a severnej partii Peloponézskeho polostrova, ale aj na prehliadku okolitých ostrovov v Iónskom mori ako skvelý Zakynthos, úžasná Kefalónia či magická Odyseova Itaka. Príjemne oddýchnuť si máte možnosť na pohodovej pláži v neďalekej Paralii.

0

Add a Comment