VLetenky

Severné Maluku s Qatar Airways od 702 EUR

South Halmahera
Indonézia v podobe South Halmahera (Widi Islands) na severnom Maluku (foto: Kanenori/Pixabay/CC0)

Na sever indonézskeho tropického súostrovia Maluku láka ponuka 5* spoločnosti Qatar Airways (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Severné Maluku (do Ternate) sú v predaji za 702 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 15.01.-05.07.2017 a 06.08.-10.12.2018 (s blackoutom pre návraty 10.08.-09.09.2018), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 16. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Severné Maluku nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 27. júna a návrat z indonézskeho Ternate (TTE) dňa 11. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Ternate za 702 EUR (27.06.-11.07.2018)

Budapešť - Ternate

Maluku

Ekvatoriálnu ostrovnú skupinu Maluku nájdete v gigantickej geografickej oblasti medzi filipínskym juhom, indonézskym Sulawesi, druhým najväčším ostrovom modrej planéty Nová Guinea (Západná Papua/Irian Jaya a Papua Nová Guinea), rozľahlou ostrovnou reťazou Malé Sundy (nazývané aj Nusa Tenggara), ako aj Timorom (Západný Timor a Východný Timor).

Severné Maluku

Administratívno-politické centrum severu tohto indonézskeho súostrovia (North Maluku alias “Maluku Utara”), pohodové Ternate, Vás očakáva na rovnomennom “ostrovčeku” smerom na západ od miestneho “hlavného ostrova” Halmahera. Samotné Pulau Ternate upúta i nesmierne fotogenickou pevnosťou na morskom pobreží pod názvom Benteng Tolukko.

Halmahera

V rámci Halmahera Island osloví aj jej (zatiaľ cestovateľsky menej objavená) južná partia. V tejto časti súostrovia Halmahera si nenechajte ujsť (od brehu pevniny relatívne neveľmi vzdialené) geniálne koralové ostrovčeky pod názvom Diwi Islands, ktoré príjemne prekvapia nielen priezračnou azúrovou vodou a neuveriteľne bohatým podmorským životom.

0