VLetenky

Salvador da Bahia s Air France od 532 EUR

Lacerda Elevador
Salvador da Bahia s charakteristickým Lacerda Elevador (foto: Débora Araújo/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou spoločnosti Air France z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnerskými miestnymi aerolíniami) máte možnosť spoznať nielen brazílsky tropický štát Bahia (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Salvador da Bahia sa dajú kúpiť za 532 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 6. decembra 2015 s ukončením ciest do 13.12.2015 (s výnimkou blackoutu v čase 04.07.-16.08.2015), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v priebehu júna a počas jesenných mesiacov roku 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z pražského letiska Václava Havla (PRG) dňa 16. júna s návratom z brazílskeho Salvador da Bahia (SSA) dňa 23. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Salvador da Bahia za 532 EUR (16.06.-23.06.2015)
Praha – Salvador da Bahia za 550 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Salvador da Bahia za 556 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Salvador da Bahia za 562 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Salvador da Bahia za 15127 CZK (rezervácia v ČJ)

Salvador da Bahia

Pulzujúci trojmiliónový Salvador – rušná metropola brazílskeho štátu Bahia, Vás očakáva v ekvatoriálnom pásme a zaraďuje sa k významným kultúrnym centrám v rámci Brazílie. Istotne Vás upúta svojimi prekrásnymi piesočnatými plážami. K najväčším udalostiam sa radí úžasný salvadorský karneval, podľa znalcov svojou kvalitou predbiehajúci aj oveľa známejší proťajšok v Rio de Janeiro.

Obrovská “street party” pod názvom “Carnaval de Salvador” sa najbližšie uskutoční v čase od 9. februára 2016. V najúspešnejšom roku dosiahla celková návštevnosť počas siedmich karnevalových dní približne 4 milióny účastníkov a na príprave celej akcie sa podieľal “štáb” zložený zo 100 tisíc ľudí. Charakteristické pódiá “Carnaval de Salvador” vytvárajú hlavne “Trio elétrico”, čo sú v podstate “alegorické vozy” vo forme truckov s akýmsi “stage” a zvukovým systémom na svojej streche.

0