VLetenky

Ruská Samara s UTair od 159 EUR

Pohorie Žiguli
Pohorie Žiguli nad Volgou pri Samare (foto: Vadim Kondratev/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na prehliadku povolžskej Samarskej oblasti máte šancu zamieriť (aj v rámci “predĺženého veľkonočného víkendu”) v réžii leteckej spoločnosti UTair (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského veľkomesta Samara sú v predaji za 159 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca februára do polovice apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. marca (štvrtok) a návrat z ruskej Samary (KUF) dňa 2. apríla 2018 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Samara za 159 EUR (29.03.-02.04.2018 / štvrtok – pondelok)

VIE-KUF

Samarská oblasť

Pulzujúca 1,2-miliónová Samara (v minulosti Kujbyšev), administratívne a kultúrne centrum rovnomennej Samarskej oblasti, Vás čaká na juhovýchode európskej partie Ruska pri sútoku rieky Samara a gigantického veľtoku Volga. Z mnohých skvelých miestnych pozoruhodností upúta svojimi fotogenickými prírodnými scenériami nielen neďaleký masív Žiguli, týčiaci sa nad majestátnou Volgou.

0