VLetenky

Ruská Republika Komi s UTair od 179 EUR

Ural
Rozprávková zimná atmosféra pohoria Ural na hranici Európy a Ázie (foto: barbos2514/Pixabay/CC0)

Na návštevu severouralskej Republiky Komi máte šancu zamieriť pri využití ponuky ruskej leteckej spoločnosti UTair (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského mesta Syktyvkar sa predávajú za 179 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu februára a marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Republiky Komi môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. marca (sobota) a návrat z ruského Syktyvkar (SCW) dňa 24. marca 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Syktyvkar za 179 EUR (17.03.-24.03.2018 / manuálne zadanie)

VIE-SCW

Republika Komi

Republika Komi Vás očakáva v severnej partii Uralu (ešte v európskej časti Ruska). K susedným regiónom sa zaraďujú Archangelská oblasť (na západe), Nenecký AO (na severe), Jamalo-Nenecký AO a Chantymansyjský AO (na východe), ako aj Sverdlovská oblasť, Permský kraj a Kirovská oblasť (na juhu). Takmer štvrťmiliónový Syktyvkar, administratívno-politické centrum, nájdete na juhu republiky.

K pútavým miestnym špecialitám patrí gigantický národný park Yugyd Va. Svojimi horskými scenériami nesklame ani prírodná rezervácia Pečoro-Ilyčský zapovednik. Na prehliadku republiky smerom na sever máte možnosť využiť (cca 1000 km dlhú) železničnú trať na trase Syktyvkar – Usť-Vym – Mikun – Uchta – Sosnogorsk – Pečora – Inta – Vorkuta (cca 20 EUR).

0