VLetenky

Ruská Karélia s S7 Airlines od 248 EUR

Kizhi Pogost
Fotogenický ostrov Kiži v Onežskom jazere v ruskej Karélii (foto: Larry Koester/Flickr/CC BY 2.0)

Navštíviť východnú partiu Karélie (s možnosťou prehliadky Moskvy) nabáda ponuka ruskej spoločnosti S7 Airlines z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského mesta Petrozavodsk v Karélii kúpite za 248 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice januára do polovice marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do ruskej Karélie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 9. marca (piatok) s návratom z Petrozavodsku (PES) dňa 17. marca 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Petrozavodsk za 248 EUR (09.03.-17.03.2018)

Ruská Karélia

Príťažlivá Karelská republika Vás čaká v priestore medzi Fínskom, Murmanskou oblasťou, Bielym morom, Archangelskou oblasťou, Vologdskou oblasťou a Leningradskou oblasťou. Najmä jej južná časť v širšom okolí jej administratívno-politického centra pod názvom Petrozavodsk, patrí k najobľúbenejším cestovateľským cieľom na severozápade Ruska.

Výhodným ročným časom na jej návštevu môže byť ij (naj)chladnejšie obdobie, keď všetko navôkol doslova pripomína zimnú rozprávku. Okolitému regiónu dominuje rozľahlé Onežské jazero, na brehoch ktorého nájdete aj samotný Petrozavodsk. Naďabíte tu na množstvo malebných ostrovčekov, z ktorých upúta hlavne atraktívny ostrov Kiži. Pri troche šťastia a vhodných poveternostných podmienkach možno spozorovať severnú polárnu žiaru (Aurora borealis) i v týchto zemepisných šírkach.

0