VLetenky

Rumunsko a Bulharsko s Wizz Air od 18 EUR

Za pomerne zaujímavé ceny je možné navštíviť viaceré rumunské a bulharské mestá vďaka lákavej ponuke leteckej spoločnosti Wizz Air – vo vnútrozemí i pri mori, počas hlavnej sezóny ale aj v období skorej jesene.

Rumunsko od 18 EUR

Spiatočné letenky do rumunských miest Bukurešť či Targu Mures je možné kúpiť za 4980 HUF alebo 18 EUR s odletom z maďarskej metropoly Budapešť. Uvedená suma platí pri platbe bankovým prevodom (pri platení platobnou kartou bude cena vyššia, naopak nižšia suma je účtovaná pre členov Wizz Xclusive).

Bukurešť za 18 EUR

Príklad rezervácie spiatočnej letenky nech je odlet z Budapešti (BUD) dňa 3. septembra a návrat z Bukurešti-Otopeni (OTP) dňa 9. septembra.

Aj na začiatku septembra ešte stále môže byť pomerne vhodný čas na kúpanie sa v „neďalekom“ čiernomorskom letovisku Constanta.

Targu Mures za 18 EUR

V rovnakej cene sú dostupné letenky do transylvánskeho mesta Targu Mures, ktoré je naopak dobrým východiskovým bodom na návštevu miestnych hradov či na pešiu turistiku v Transylvánskych Alpách.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky môžu byť jesenné termíny (v období babieho leta) s odletom z Budapešti (BUD) dňa 27. septembra a návratom z Targu Mures (TGM) dňa 4. októbra.

Rezervácia leteniek: Bukurešť (Targu Mures) z Budapešti za 18 EUR

Bulharsko od 30 EUR

Atraktívne cenové ponuky leteniek existujú aj do bulharskej metropoly Sofia a prímorských miest Burgas a Varna.

Sofia za 30 EUR

V prípade, že viac ako kúpanie sa v mori máte radi kultúrno-historické pamiatky či turistiku po horách, sú tu pre Vás nachystané letenky do Sofie. V neveľkej vzdialenosti od nej sa nachádza pohorie Rila (a zároveň národný park), kde si určite prídu na svoje milovníci pešej turistiky. Sofia takisto nie je zlým východiskovým miestom ani na návštevu susedného Macedónska.

Spiatočné letenky do bulharského hlavného mesta je možné kúpiť za 8180 HUF alebo 30 EUR.

Príkladom rezervácie letenky z Budapešti (BUD) do Sofie (SOF) nech sú dátumy 31. júl – 9. august.

Burgas za 67 EUR

Ak uprednostňujete Čierne more so všetkými aktivitami, ktoré k tomu patria, padnúť vhod by Vám mohli letenky do Burgasu či Varny.

Spiatočné letenky do Burgasu a Varny sú k dispozícii za 18180 HUF alebo 67 EUR (rovnako s odletom z maďarského hlavného mesta).

Ako príklad rezervácie letenky z Budapešti (BUD) do Burgasu (BOJ) nech poslúžia termíny uprostred vrcholiacej letnej sezóny, t.j. 17. júl – 26. júl.

Ak Vás Čierne more omrzí, môžete sa vydať spoznávať krásy a zákutia neďalekého tureckého Istanbulu.

Varna za 67 EUR

Spiatočné letenky v rovnakej cene s odletom z Budapešti (BUD) a návratom z Varny (VAR) sú dostupné napr. v dátumoch 4. júl – 8. júl.

Keďže ceny jednosmerných leteniek tvoria 50% zo sumy za spiatočné letenky, môžete uvedené destinácie ľubovoľne kombinovať podľa Vašej chuti a časových možností.

Rezervácia leteniek: Sofia (Burgas/Varna) z Budapešti za 30 EUR (67 EUR)

0