VLetenky

Réunion s Air Mauritius od 626 EUR

Saint Paul
Tropické letovisko Saint-Gilles-les-Bains na ostrove Réunion (foto: Pierre LANNES/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na francúzske súostrovie Réunion (s možnosťou krátkej prehliadky ostrova Maurícius) máte príležitosť zamieriť (aj na začiatku prázdnin) s Air Mauritius v spolupráci Air France-KLM (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Pierre) sa dajú kúpiť za 626 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.08.-15.12.2017 a 31.12.2017-30.06.2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 21. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra do polovice decembra 2017 a od začiatku januára do konca júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie spiatočnej letenky na francúzsky Réunion môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 25. júna s návratom zo Saint Pierre (ZSE) dňa 12. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Saint Pierre (Réunion) za 626 EUR (25.06.-12.07.2018)
Viedeň – Saint Pierre (Réunion) za 630 EUR (11.12.-25.12.2017)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v nádhernom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu aj bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov mimoriadneho morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne očaria skvelé plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu aj priaznivci objavovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nezostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú rovnako “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak šancu využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon či Corail Helicopteres.

0