VLetenky

Réunion s Air Mauritius od 585 EUR

Grand Anse Réunion
Cap Bernard s “La Route du littoral” z promenády Le Barachois v Saint-Dennis (foto: Miwok/Flickr/CC0)

Do Indického oceánu na francúzske súostrovie Réunion máte šancu zavítať v rámci ponuky leteckej spoločnosti Air Mauritius v spolupráci s koncernom Air France-KLM (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint-Pierre) sa dajú kúpiť za 585 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.01.-20.06. a 16.08.-10.12.2019, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 29. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou betožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od začiatku februára do konca júna a od začiatku septembra do začiatku decembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na francúzsky Réunion môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 4. marca s návratom zo Saint-Pierre (ZSE) dňa 18. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Saint-Pierre (Réunion) za 585 EUR (04.03.-18.03.2019)

VIE-ZSE
Viedeň, Rakúsko – Saint-Pierre, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým gigantickým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite okúzlia úžasné plážové scenérie s fenomenálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i fanúšikovia odhaľovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú taktiež “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale i splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú šancu vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon či Corail Helicopteres.

0