VLetenky

Réunion s Air Mauritius od 578 EUR

Grand Anse Réunion
Plage Grand Anse pri Saint Pierre na juhu Réunionu (foto: Titi974/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na francúzske súostrovie Réunion máte možnosť zavítať (aj v období letných prázdnin) s leteckou spoločnosťou Air Mauritius v spolupráci s koncernom Air France-KLM (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Pierre) sa dajú kúpiť za 578 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety do 10. decembra 2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca januára do začiatku decembra 2018 (vrátane letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky na francúzsky Réunion nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 4. júla s návratom zo Saint Pierre (ZSE) dňa 18. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Saint Pierre (Réunion) za 578 EUR (04.07.-18.07.2018)

VIE-ZSE

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým obrovitým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite okúzlia úžasné plážové scenérie s fenomenálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i fanúšikovia odhaľovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú rovnako “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale i splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú šancu vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon či Corail Helicopteres.

0