VLetenky

Réunion s Air Mauritius od 566 EUR

Grand Anse Réunion
Tropické Grande Anse (pri Saint Pierre) na juhu ostrova Réunion (foto: Arveed/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do Indického oceánu na francúzske súostrovie Réunion máte možnosť zamieriť s ponukou leteckej spoločnosti Air Mauritius v spolupráci s holdingom Air France-KLM (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Pierre) sa predávajú za 566 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 27. decembra 2018 do 30. júna 2019, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky na francúzsky Réunion nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 5. marca s návratom zo Saint Pierre (ZSE) dňa 19. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Saint Pierre (Réunion) za 566 EUR (05.03.-19.03.2019)

VIE-ZSE
Viedeň, Rakúsko – Saint Pierre, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v nádhernom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov mimoriadneho morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne očaria skvelé plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu aj priaznivci obhajovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nezostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako i pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú príležitosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak čancu využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon či Corail Helicopteres.

0