VLetenky

Réunion s Air Mauritius od 565 EUR

Grand Anse Réunion
Tropické Saint-Gilles na ostrove Réunion (foto: Hotel Le Boucan Canot/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do Indického oceánu na francúzske súostrovie Réunion máte šancu zavítať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Mauritius v spolupráci s holdingom Air France-KLM (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint-Pierre) sú v predaji za 565 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 18.09.-15.12.2019 a 27.12.2019.-30.06.2020, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 26. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou betožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu prvého kvartálu roku 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na francúzsky Réunion môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 8. januára s návratom zo Saint-Pierre (ZSE) dňa 22. januára 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Saint-Pierre (Réunion) za 565 EUR (08.01.-22.01.2020)

VIE-ZSE
Viedeň, Rakúsko – Saint-Pierre, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v nádhernom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne očaria skvelé plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu aj priaznivci objavovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúceho podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nezostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako i pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú príležitosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak možnosť využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon či Corail Helicopteres.

0

Add a Comment