VLetenky

Réunion s Air France za 570 EUR

Cascade Langevin
Vodopády Cascade Langevin, národný park Parc national de La Réunion (foto: Miwok/Flickr/CC0 1.0)

Na tropické súostrovie Réunion máte šancu zavítať (počas sezóny i cez letné prázdniny) so spoločnosťou Air France v spolupráci s partnerskými dopravcami zo Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Dennis) kúpite za 570 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 15.01.-30.06. a 21.08.-10.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 29. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od konca januára do konca júna a od začiatku septembra do konca novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Réunion nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 29. januára s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 12. februára 2019.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Réunion môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 30. júna (nedeľa) s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 14. júla 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 570 EUR (29.01.-12.02.2019)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 581 EUR (30.06.-14.07.2019)

PRG-RUN
Praha, Česká republika – Saint Dennis, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým gigantickým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne okúzlia úžasné plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako i pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (avšak radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť zažiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0