VLetenky

Réunion s Air France od 641 EUR

Reunion
Plage Grand Anse na juhu Réunionu (foto: Paulina Kruminaite/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Pokiaľ plánujete návštevu tropických ostrovov (aj v čase Vianoc), mohol by Vám padnúť vhod zaujímavý tarif Air France (z aliancie Sky Team) na fenomenálny francúzsky Réunion (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na súostrovie Réunion v Indickom oceáne sa dajú kúpiť za 641 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.10.-21.12.2017 a 01.01.-31.03.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 23. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (v priebehu zimného letového poriadku).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na francúzsky Réunion nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 11. decembra s návratom zo Saint-Denis (RUN) dňa 25. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Saint Dennis (Réunion) za 641 EUR (11.12.-25.12.2017)
Budapešť – Saint Dennis (Réunion) za 659 EUR (18.12.-27.12.2017)

Budapešť – Réunion (stop) – Maurícius (stop) – Budapešť za 765 EUR (11.12.-18.12.-25.12.2017)

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým obrovitým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite okúzlia úžasné plážové scenérie s fenomenálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i fanúšikovia odhaľovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako i pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale i splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak šancu využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0