VLetenky

Réunion s Air France od 622 EUR

La Réunion
Indický oceán v podobe tropického ostrova Réunion (foto: eXploration Etoile/Flickr/CC0)

Na tropické súostrovie Réunion máte možnosť zavítať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air France (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Dennis) kúpite za 622 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 19.01.-30.06. a 21.08.-30.11.2021, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 16. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od mája do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Réunion nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 12. júna s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 27. júna 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 622 EUR (12.06.-27.06.2021)

PRG-RUN
Praha, Česká republika – Saint Dennis, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v čarokrásnom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a gigantickým Madagaskarom (položeným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov mimoriadneho morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne okúzlia úžasné plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu aj fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (avšak radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť zrealizovať jeden z helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0