VLetenky

Réunion s Air France od 596 EUR

Reunion
Dych berúce scenérie pôvabného Reuniónu v príťažlivom Cilaos (foto: yannick974/Flickr/CC BY 2.0)

Ak plánujete návštevu grandióznych tropických ostrovov, mohla by Vám padnúť hod ponuka Air France (z leteckej aliancie Sky Team) na fenomenálny francúzsky Réunion (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na excelentný Réunion v neskutočnom Indickom oceáne kúpite za 596 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 15. januára do 30. júna 2015 (s ukončením ciest do 1. augusta), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na francúzsky Réunion nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 5. mája s návratom z afrického Saint-Denis (RUN) dňa 19. mája 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 596 EUR (05.05.-19.05.2015)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 599 EUR (rezervácia v AJ)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 606 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 608 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 16895 CZK (rezervácia v ČJ)

Réunion

Neuveriteľne fotogenický Réunion, fantastický francúzský zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým obrovitým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite okúzlia úžasné plážové scenérie s príjemným bielym pieskom. Na svoje si prídu aj fanúšikovia odhaľovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Vynikajúce podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú čancu vychutnať si skvelý výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak možnosť využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0