VLetenky

Réunion s Air France od 580 EUR

Grande Anse
Tropické Grande Anse pri Saint Pierre na juhu ostrova Réunion (foto: Arveed/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na francúzske súostrovie Réunion máte šancu zamieriť (v sezóne i počas letných prázdnin) so spoločnosťou Air France v spolupráci s aliančnými partnermi zo Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Dennis) sa dajú kúpiť za 580 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 08.11.-21.12.2018 a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 12. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v rámci horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od polovice novembra 2018 do konca júna 2019).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky na Réunion nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 1. februára (piatok) s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 15. februára 2019 (piatok).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na Réunion môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 30. júna (nedeľa) s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 14. júla 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 580 EUR (01.02.-15.02.2019 / piatok – piatok)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 580 EUR (30.06.-14.07.2019 / nedeľa – nedeľa)

PRG-RUN
Praha, Česká republika – Saint Dennis, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Neskutočne fotogenický Réunion, fantastický francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás očakáva v prekrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným približne 200 km smerom na východ) a dramatickým obrovitým Madagaskarom (situovaným zhruba 800 km na západ).

Famózne pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia očarujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne okúzlia úžasné plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na výborné podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade neostanú ani priaznivci horských panorám, aktívnych vulkánov, magických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Skvelé podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú takisto “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (aj Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (avšak radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť zažiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0