VLetenky

Réunion s Air France od 572 EUR

Saint-Philippe
Tropické Saint-Philippe na juhu ostrova Réunion (foto: Nop112233/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na francúzske súostrovie Réunion máte príležitosť zavítať s leteckou spoločnosťou Air France v spolupráci s aliančnými partnermi z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Dennis) sú v predaji za 572 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-21.12.2018 a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 10. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Réunion nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. decembra s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 17. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 572 EUR (03.12.-17.12.2018)

PRG-RUN
Praha, Česká republika – Saint Dennis, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v nádhernom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov mimoriadneho morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite očaria skvelé plážové scenérie s fenomenálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nzeostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú taktiež “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (avšak radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak šancu zažiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0