VLetenky

Réunion s Air France od 571 EUR

Saint_Gilles_les_Bains
Saint-Gilles-les-Bains, Réunion (foto: Hotel Le Boucan Canot/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na tropické súostrovie Réunion máte príležitosť zamieriť (v rámci hlavnej sezóny) so spoločnosťou Air France (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Réunion v Indickom oceáne (do Saint Dennis) kúpite za 571 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 09.04.-30.06., 21.08.-21.12.2020 a 01.01.-28.02.2021, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do februára 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Réunion nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 27. januára s návratom z francúzskeho Saint Denis (RUN) dňa 10. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Saint Dennis (Réunion) za 571 EUR (27.01.-10.02.2021)

BUD-RUN
Budapešť, Maďarsko – Saint Dennis, Réunion (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v čarokrásnom Indickom oceáne medzi nádherným Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov výnimočného morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov určite očaria skvelé plážové scenérie s fenomenálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu i priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nezostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú taktiež “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokánskym okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (avšak radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak šancu zrealizovať jeden z helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0

Add a Comment