VLetenky

Réunion s Air France od 559 EUR

Cilaos
Grandiózne scenérie pôvabného Reuniónu v pôvabnom Cilaos (foto: yannick974/Flickr/CC BY 2.0)

Ak plánujete návštevu dych berúcich tropických ostrovov, mohla by sa Vám hodiť ponuka Air France (z leteckej aliancie Sky Team) na geniálny francúzsky Réunion (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na neuveriteľný Réunion v excelentnom Indickom oceáne sú v predaji za 559 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 28.03.-30.06. a 01.09.-30.11.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. februára. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na francúzsky Réunion nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 5. mája s návratom z afrického Saint-Denis (RUN) dňa 19. mája 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 559 EUR (05.05.-19.05.2015)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 570 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 577 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Saint Dennis (Réunion) za 16024 CZK (rezervácia v ČJ)

Réunion

Nesmierne fotogenický Réunion, fascinujúci francúzsky zámorský department a zároveň súčasť Európskej Únie (avšak nepatriaci do Schengenského priestoru), Vás čaká v nádhernom Indickom oceáne medzi prekrásnym Mauríciom (vzdialeným zhruba 200 km smerom na východ) a magickým gigantickým Madagaskarom (položeným približne 800 km na západ).

Znamenité pláže Indického oceánu i bezchybné potápanie

Vášnivých milovníkov mimoriadneho morského prostredia okúzľujúceho Indického oceánu a aktívnych vodných športov istotne očaria skvelé plážové scenérie s geniálnym bielym pieskom. Na svoje si prídu aj priaznivci objavovania dobre skrytých krás fantastického podmorského sveta (nielen farebných koralov), ktorí sa môžu tešiť na vynikajúce podmienky na potápanie či šnorchlovanie.

Niečo pre obdivovateľov divokej krásy hôr

Sklamaní však v žiadnom prípade nezostanú ani fanúšikovia horských panorám, aktívnych vulkánov, dramatických vodopádov, ako aj pešej (či prípadne vysokohorskej) turistiky. Úžasné podmienky na športové vyžitie na Réunione využijú taktiež “priatelia” horskej cyklistiky, paraglidingu, ale aj splavovania divokých vôd (raftingu) a canyoningu (zdolávania kaňonov zhora nadol).

Monumentálne “vyhliadky” po svojich alebo radšej letecky?

Peší entuziasti majú možnosť vychutnať si panoramatický výhľad na celý dych berúci Réunon so širokým okolím z najvyššieho vrchu ostrova (i Indického oceánu) Le Piton des Neiges (3069 m). Aktívni obdivovatelia hôr (ale radšej z bezpečnej vzdialenosti) majú naopak príležitosť využiť jeden zo scénických helikoptérových vyhliadkových letov so spoločnosťami Helilagon alebo Corail Helicopteres.

0