VLetenky

Québec s Turkish Airlines od 434 EUR

Montreal
Podvečerný Montreal z Belvédère Kondiaronk/Mont-Royal (foto: Jiuguang Wang/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen pútavý kanadský Québec možno spoznať vďaka ponuke najlepšej európskej aerolinky (podľa Skytrax) – spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do príjemného Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) sa dajú kúpiť za 434 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 10. januára do 20. marca 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Qúebecu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 20. marca s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 27. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 434 EUR (20.03.-27.03.2015)
Viedeň – Montreal za 444 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Montreal za 452 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Montreal za 12671 CZK (rezervácia v ČJ)

Montreal

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte sa dá pokladať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne doputujete s low costovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0