VLetenky

Québec s TAP Portugal od 238 EUR

Québec
Provincia Québec osloví nielen fotogenickými prírodnými zákutiami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Nielen atraktívny kanadský Québec si máte možnosť pozrieť v rámci ponuky letov spoločnosti TAP Portugal a partnerov zo Star Alliance na trase z Viedne do Montrealu.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského veľkomesta Montreal (v provincii Québec) kúpite za 238 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. apríla s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 6. mája 2021.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 238 EUR (29.04.-06.05.2021)

VIE-YUL
Viedeň, Rakúsko – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status najľudnatejšieho sídla provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najväčšie mesto v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0